KONSTKATALOGER, 3 st, Andy Warhol, Popkonst, samt Claes Oldenburg, 1900-talets andra hälft.

Andy Warhol, Moderna museet, 1968. Popkonst, "106 former av kärlek och förtvivlan", Moderna museet, 1964. Claes Oldenburg, Moderna museet, 1966.

Mindre slitage.

Utropspris
1 500 SEK