UTAGAWA KUNIYOSHI, träsnitt, 2 st, 1800-talets mitt.
Figurer i landskap. Ca 38,5 x 27 resp 36 x 26,5.
Hål, fläckar, vikmärken, gulnade, ytsmuts, kantskador.