PETER FRIE, monotyp. Signerad och daterad 2005.
"Elden", del IV av de fyra elementen. 56 x 38. Oramad.
Följer med i bok med dikt av Gunnar Ekelöf, utgiven av BuchKunst Kleinheinrich, Münster 2005. Signerad, daterad 2005 och numrerad 14/50.
Obetydligt slitage.