PARTI MÄRKLIN, ca 15 delar, Märklin, 1900-talets andra hälft.
Bla flertalet "5100", flera "7252", flertalet "5202", "7251", "7211", "5108", "7267", "5106", "5117" samt toporama "7298".
Bruksslitage. Färgbortfall. Gulnade. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Ej genomgånget.