BESTICKSERVIS, 108 delar, silver, Rosenholm, Jacob Ängman, 1900-talets mitt/andra hälft. Tot vikt ca 3600 gram.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 bordsskedar, 12 kaffeskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 6 mockaskedar, 12 dessertskedar, 4 smörknivar, 12 sillgafflar, ostkniv, slev. Knivblad i rostfritt.

Slitage. Några med gåvoinskrift.

Utropspris
21 000 SEK