PARTI MÄRKLIN, ca 21 delar, 1900-talets andra hälft.
Bla "7262", "5128", "5214", "7192", "7268", "5213", "5141", "7017", "7016", "7239", "7242", "5206", "7240" och "7263". Vissa med kartonger.
Bruksslitage. Ej genomgånget. Mekanisk funktion ej kontrollerad.