Jan van Kessel II

(Holland, 1641/42- ca 1680)
Jan van Kessel II
(Holland, 1641/42- ca 1680)

JAN VAN KESSEL, hans efterföljd, olja på duk, 1600-/1700-tal.

Flora i parklandskap. Uppfodrad på pannå. 50 x 62.

Renoverad.

Utropspris
10 000 SEK