3 sockertänger i olika utföranden, 2 matskedar i olika utföranden, tårtspade, 3 olika typer av mindre skedar, 2 olika gafflar, brevkniv, 3 olika fruktknivar. Olika nationaliteter. L 8-26.
Bruksslitage. Repor. En sockertång av. Minnesgravyr.