SKRIVBORD, barock, 1700-tal.

SKRIVBORD, barock, 1700-tal.

Fanerad med valnöt. Med uppsats. Beslag av mässing. L 118. B 69. H 93.

Repor. Slagmärken, Sprickor. Fanerskador. Solblekt.

Utropspris
12 000 SEK