SLAGBORD, allmoge, 1900-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1900-tal.

Senare vit bemålning, 2 slag. L 94, b 22 (+50+55), h 73. Ett slag med avrundat slut.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK