PARTI LOK, 5 st, Märklin H0, 1900/2000-tal.

Lok, 3067 My 1101, 3074 DB 216 188-3, 3075 DB 216 025-7, CE 800, 3030 SJ 800. L ca 12-20.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
3 000 SEK