BESTICK, 9 delar, silver, GAB, Stockholm 1960-tal. Vikt med knivblad ca 302 g.

Modell Rosenholm. 4 smörgåsgafflar (14), 3 smörgåsknivar (16,5), 1 bordsgaffel (18) samt 1 bordskniv (20.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK