Tre ljuspunkter med böjbara ljusarmar. Skärmar med flätad plast i rött, grönt och svart. Armar uppburna av svärtade metallstänger, fotplatta i svärtat trä. H 157.
Slitage, repor. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.