Sven Otto Lindström

(Sverige, 1883-1932)
Sven Otto Lindström
(Sverige, 1883-1932)

SVEN OTTO LINDSTRÖM, olja på duk, sign och dat Paris 1911.

"Landskap i aftonrodnad" 22x130.

Ytslitage. Smärre färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK