SANDALETTER, ett par, Yves Saint Laurent, 2000-tal.

Svart läder samt sula i brunfärgad trä. Hår i zebra mönster. Spänne i silver samt guldfärgad metall, märkt "YvesSaintLaurent". Tellikor i guldfärgad metall. Enligt märkning storlek 39, klack höjd 11,5.

Märken. Obetydligt bruksslitage.

Orginal kartong medföljer.

Utropspris
1 500 SEK