Örhängen med stift, stämplade GGG, Guldsmedsaktiebolaget Trege, Svensson & Alexandersson, Göteborg, 1951, h 1. Örhängen med krok, otydliga mästarstämplar, Göteborg, h 0,5.
Bruksslitage.