RYSKA MOTSTÅNDSAFFISCHER, 22 st komplett i mapp, 1941-1945, tryckta kring 1960-70-tal.

Varierade motiv. Bildstrl. 40x28. Oramade.

Gulnade, mapp med kraftiga skador. Enstaka bild med notering i bläck.

Utropspris
1 500 SEK