S Keliam

(USA, Omkring 1900)
S Keliam
(USA, Omkring 1900)

SKULPTUR/BORD, glas och brons, sign S. Keliam, sent 1900-tal.

Underede av två hästhuvuden. Rund skiva i glas. D ca 90. H ca 79.

Slitage. Anlöpningar. Repor. Fläckar. Hack. Glasskiva troligen senare.

Utropspris
15 000 SEK