Bartolomé Esteban Murillo

(Spanien, 1618-1682)
Bartolomé Esteban Murillo
(Spanien, 1618-1682)

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, efter, pastell på papper, otydl sign o dat 1914.

Två pojkar som äter frukt. 116 x 88.

Lagningar. Ej examinerad ur ram. Färgbortfall. Skador.

Utropspris
3 000 SEK