KRYDDSTÄLL, porslin, Rörstrand, 1900-tal.

6 lådor i vit och blå glasyr. I furulåda. B ca 11. L ca 26. H ca 21.

Slitage. Krackeleringar. Fläckar. Sprickor.

Utropspris
1 500 SEK