KAFFE- OCH TESERVIS, 34 delar, porslin, "Blå blomst", Royal Copenhagen.
10 kaffekoppar med fat, 14 assietter, sockerskål, gräddkanna, tekanna, 9 tekoppar med fat.
Två spräckta tekoppar med fat medföljer liksom två skadade kaffekoppar med fat.
Slitage, enstaka nagg, sockerskålen med lagat lock.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.