10 kaffekoppar med fat, tekopp med fat, 2 karotter, kakfat, 2 ljusstakar, vas, sockerskål, gräddkanna, 6 askfat, 2 assietter, 2 uppläggningsfat, 8 tallrikar (Diam 25). Soppterrin med fat, h 22. Halv/helblond.
Slitage. Kakfat med nagg.