SAMLING ORIENTALISKA FÖREMÅL, 7 del, 1800-/1900-tal.

2 sigill, jade (L 6). 2 ringar, jade. Valnöt, skuret trä (L 4,5) samt 2 ätpinnar.

Lagningar. Nagg. Repor.

Utropspris
1 500 SEK