VÄSKA, ryggsäck, Louis Vuitton.

Monogramcanvas med detaljer och remmar i läder. Fodrad med canvas, detaljer och spännen i guldfärgad mässing.
Märkt "LV", "LOUIS VUITTON", "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad.
L 25, h 27, d 13.

Märkbart slitage.

Utropspris
220 EUR