Smycken
333488

HERRFICKUR, silver, IWC, sekelskiftet 1900.

Ciselerad boett. Silver 900. Andra serien av calibrer 52. Verknummer 122689. D 5,4. Etui medföljer.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK