Delar av olika serviser. En med snäckmönster, 6 efterrättsskedar samt större sked. En med vegetativ dekor, 2 tårtspadar i olika strl, sked, samt 9 gafflar. En annan med vegetativ dekor, tårtspade samt sked. En med snirklig dekor, sked. L 11-20.
Slitage. Repor. Bucklor. Minnesgravyr.