John Wilson Ewbank

(Storbritannien, 1779-1847)
John Wilson Ewbank
(Storbritannien, 1779-1847)

JOHN WILSON EWBANK, olja på duk, sign o dat 1840?.

Kor vid vattendrag. 71x91.

Fläckar, retuscher, färgbortfall, omfattande krackelyrer, duk med skador.

Utropspris
6 000 SEK