Tekanna, sockerskål och gräddkanna, samt tekoppar, 10 st, kaffekoppar, 10 st, assietter, 10 st och mindre skål. Organiskt dekor i koboltblått mot vit botten.
Bruksslitage. En tekopp med nagg samt ett underfat med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.