VÄSKA, ryggsäck, "Montsouris", Louis Vuitton.

Monogramcanvas, fodrad, detaljer i ljusare läder, i guldfärgad mässing samt i metall. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS", "LOUIS VUITTON" samt numrerad och på insidan märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France".
L 40, H 36,5 D 14.

Snöret borta, dragkeden utbytt, slitage.

Utropspris
150 EUR