Monogramcanvas i mörkblått, svagt rosa, vitt och grönt, remmarna läder, detaljerna i silverfärgad metall, fodrad i mörkblått. Numrerad och märkt "FENDI MADE IN ITALY" samt "FENDI".
L 36,5, H 38, D 5.
Bruksslitage.