BOKHYLLA, "Aliante", Cappellini, 2000-tal.

Fyra hyllplan i ekimitation, stomme i kromad metall. Formgiven av Giulio Cappellini och Rodolfo Dordoni. L 180 B 40 H 200.

Repor. Bruksslitage.

Utropspris
8 000 SEK