Ek. Fyra stolar med stoppad sits klädd i blommig textil. Brännmärkta "Bodafors Design K:E Kullén". Matbord med två iläggskivor, etikettmärkt "Skaraborgs Möbelindustri". Bordets L 140 B 100 H 73. Iläggsskivor L 55 B 100.
Bruksslitage. Smärre repor.