1 par tavlor gravyrer med motiv av Nerva och M Brutus, bronserade ramar (Diam 11). Saltkar med sked, nysilver, empire, 1800-tal, insats av ljusblått opakglas, monogram HO (L 9).
Insats med nagg. Slitage. Tavlor ej examinerade ur ram. Fuktfläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.