SKÅL, SALT- och PEPPARSTRÖARE, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 st, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Skål I rostfritt stål, diam 32, h 10. 2 st uppläggningsbestick i rostfritt stål samt jakaranda, l 29-31. Salt och pepparkar i rostfritt stål samt jakaranda, h 17.
Bruksslitage, repor samt smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.