Wilhelmine Meltzer

(Tyskland, 1868-1930)
Wilhelmine Meltzer
(Tyskland, 1868-1930)

WILHELMINE MELTZER, olja på skiva, sign.

Vallmoträdgård, 65x94.

Färgbortfall, ytsmuts

Utropspris
800 EUR