TOTE BAG, Louis Vuitton.

TOTE BAG, Louis Vuitton.

Beige canvas, fodrad med rött tyg. Detaljer i guldfärgad mässing, läder och rött tyg med gula sömmar.
Numrerad samt märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och "DÉPOSÉ EN FRANCE ET À L'ETRANCER LOUIS VUITTON INVENTEUR 101, avenue des Champs-Elysées, PARIS".
L 36, H 31,5, D 10,5.

Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR