KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, bl a Thonet samt Mundus, 1900-talets första hälft.

Betsat trä. Karmstolarna Mundus, en stol Thonet.

Skador och slitage. Sprickor. Rangliga. Fanérskador. Rottingsits sönder.

Utropspris
1 500 SEK