FIGURIN, ben, Indo-portugisisk, Goa, Indien 1600/1700-tal.

Madonna med barnet. H 17,5.

Slitage, färgskiftningar, sprickor, förgyllningsbortfall, ram reparerad.

Utropspris
950 EUR