Monogramcanvas. Handtag, detaljer och nametag i läder, lås och detaljer i förgylld mässing. 2 numrerade nycklar.
L 65, H 44, D 18.
Låsen märkta "LV" samt "LOUIS VUITTON 1031315 MADE IN FRANCE", nametagen märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france", invändigt etikettmärkt "LOUIS BUITTON AVe MARCEAU 78bis - PARIS NICE - 2 AVe DE SUEDE".
Enstaka repor, skada i sidan, spår av klisterdekal på nametagen.