HÄSTAR, 3 st, Jemt Olof Persson, 1800/1900-tal.

Hästar skurna i trä. Två sign. L 9-6. h 8-6.

Slitage. Smärre märken och repor. Lagning på ett hästben, troligen senare bottenplatta till den stora hästen.

Utropspris
3 000 SEK