Kulmodell. Bläckställ, 1 par ljusstakar samt brevöppnare. Bläckställ och brevöppnare märkta Gusum. Ljusstakar märkta Gusums Bruk 82. Ljusstakarnas H 18.
Skador. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.