DOCKSKÅPSMÖBLER, 20 delar. 1920-tal.

Chesterfieldsoffa samt två fåtöljer, 3 clubbfåtöljer, skrivbord samt stol, bokhylla, två bord, bricka, eldstad, två skåp, golvlampa, soffa med tillhörande bord och fåtölj.

Slitage. Skador.

Utropspris
1 500 SEK