16 champagnekupor, 11 starkvinsglas, 12 snapsglas, 13 selterglas (varav två något mindre) samtliga i klarglas. 13 vitvinsglas i grön glasmassa. H ca 8-13.
En champagnekupa, ett snapsglas samt två starkvinsglas med smärre nagg. Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.