Modell 2001. Med värmereglage, knappar, kupa i blank metall. Monterat på serveringsvagn/tevagn i två plan på fyra hjul, med två klaffar. Svart och blå. L 55, B 59, H 83.
Ej funktionstestad. Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.