FILMALBUM, n 21, Tyskland, 1900-talets första hälft.
Inklistrade samlarbilder med filmstjärnor såsom Marlene Dietrich, Greta Garbo, Douglas Fairbanks, Maurice Chevalier. Liggande format med präglad och delvis förgylld bild av björn.
Slitage, ej genomgånget.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.