OKÄND KONSTNÄR, akvarell med täckvitt, sign P H STAINES o dat 1868, England.
Kor i landskap. Bildstorlek 30 x 55.
Ej examinerad ur ram. Krackelyr.
Tidigare auktionsetikett a tergo.