SKÅL, glas, "Ravenna", Sven Palmqvist, Orrefors.

Oval med dekor i blått och orange. L 11. Sign ORREFORS Ravenna 5942 Sven Palmqvist.

Lättare slitage och repor. Ytsmuts.

Utropspris
2 000 SEK