PRAKTSKÅL, silver, J Anderson, Stockholm, 1904. Totalvikt 639

Ovalt godronnerad med hänklar, på kvadratisk fot. L 45, b 20, h 28.

Slitage, repor.

Utropspris
4 000 SEK