Smycken
305632

RINGAR, 2st, 18k vitguld med diamanter varav en ca0,18ct. och 3 röda stenar. Tot vikt 5,1g.

Enstensring med infattning i form av blomma, st 16,5/51,5. Svängd form på skena 3 röda stenar och två små diamanter, st 16,75/52,3.

Bruksslitage. Smärre nagg på röda stenar.

Utropspris
2 000 SEK