10 bordsknivar, 8 större bordsgafflar, 4 bordsgafflar, 4 bordsskedar, 6 mindre bordsskedar, 8 smörgåsgafflar, 6 efterrättsgafflar, efterrättssked, tesked, 4 kaffeskedar, 6 kaffeskedar med långt skaft, 4 smörknivar, 5 fruktknivar, 11 assiettgafflar, påpetare, tång, osthyvel, tårtspade, serveringssked, soppslev samt såssked.
Slitage. Repor.